Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Leonora Jakupi - Zabeli

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zabeli".
3. Video është e këngës "Zabeli", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonora Jakupi - Zabeli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Hite Te Zgjedhura"

Këngë e albumit:

"Sahara Dhe Kaperrolle (Album I Dyfishte)"

Këngë e albumit:

"Sahara"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Çupës, çupës o
Çupës lozonjare
Merre, merre mos ngurro
Zemrën djalëshare
(x2)

Nëse jam çupës
Edhe lozonjare
A thua pse më flet?
Djalo pse më gerdet?
Woou hoo
(x2)

Refreni:
Sa të bije nata ehee
Sa të bije terri
Do të nisem shtehur ka Zabeli
Leri fjalët e kota, ehemm
Dije ç'është sefdaja
Por mos erdhe
Të ka zënë belaja
(x2)

E Çupës, çupës o
Mos luaj me mua
Nëse sonte më gënjen
Shumë ke me u pendua
(x2)

Nëse të gënjej
Nuk do të bëhet nami
Se unë jam mësua
Djalo mos me u pendua
Woo woo
(x2)

Refreni:
Sa të bije nata ehee
Sa të bije terri
Do të nisem shtehur ka Zabeli
Leri fjalët e kota, ehemm
Dije ç'është sefdaja
Por mos erdhe
Të ka zënë belaja
(x2)

E Çupës, çupës o
Mos luaj me mua
Nëse sonte më gënjen
Shumë ke me u pendua
(x2)


Ky tekst u dërgua nga  Tinski
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet