Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - S'e Ndaloj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  202

Më le ta provoj, e ta shikoj
Detin në brendesi...
Një oqean ti më ke falë
Mbushur me lotët e mi

Por dashuri nuk ndjej
N'jetën time ti s'je

Se ndaloj...
Nuk është më me mua
Të jetë me kë të dojë
Se ndryshe s'do ta kuptoj

Nuk jam njësoj...
Me gjithçka që unë i dhash
Të bëjë çfarë të dojë
Se ndaloj...jo se ndaloj

Por dashuri nuk ndjej
N'jetën time ti s'je

Se ndaloj...
Nuk është më me mua
Të jetë me kë të dojë
Se ndryshe s'do ta kuptoj

Nuk jam njësoj...
Me gjithçka që unë i dhash
Të bëjë çfarë të dojë
Se ndaloj...jo se ndaloj

Music: ThreeDots


Ky tekst u dërgua nga  Annonim   oliverta12Leonora Jakupi
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/10/2013
Festivali: Zhurma Show 2013
Muzika: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Entermedia


Leonora Jakupi - S'e Ndaloj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Ndaloj".
3. Video është e këngës "S'e Ndaloj", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 14