TEKSTESHQIP

Leonora Jakupi
Thrret Prizreni / Gajdegjiu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thrret Prizreni / Gajdegjiu" kënduar nga Leonora Jakupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.