Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Leonora Poloska - Ylli I Dashurise  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Ylli I Dashurisë"

Këngë e albumit:

"Te Dua S'te Dua"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ylli I Dashurise" kënduar nga Leonora Poloska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leonora Poloska i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet