Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leotrim Gashi - Lotet Jan Per Femra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9

Une e di se ketu dikush edhe dikur ka humb nje dashuri dhe
keta emra qe jan shkruar ne mur duhet te ken nje histori
por asnjeher askush nuk tha zemra prej zemres kur u nda
ndonje burre te ket qajt

Djemt duan te jen me t'forte se guri
por a jan kto fjal t'verteta
gjithmon ball sfidave qendron burri
ball problemeve nga jeta!!!
por dashuria vjen dhe s'pyt
dhe e nxjerr lotin nga syt
njeriu eshte prej gjaku e loti...

Nuk jam i pari qe vuaj n'dashuri
nuk eshte kjo ndarja e pare un e diiiii
por un jam burr dhe nuk dot qaj
para saj lotin e mbaj
do t'kendoj edhe kur thehet zemra
se lotet jan per femra

Djemt duan te jene me te fort se guri
por a jan keto fjal te verteta
gjithmon ball sfidave qendron burri
ball problemeve nga jeta
por dashuria vjen dhe s'pyt
dhe e nxjerr lotin nga syt
njeriu eshte prej gjaku e loti
Nuk jam i pari qe vuaj n'dashuri
nuk eshte kjo ndarja e pare un e diiiii
por un jam burr dhe nuk dot qaj
para saj lotin e mbaj
do t'kendoj edhe kur thehet zemra
se lotet jan per femra (2x)


Ky tekst u dërgua nga Rina TinaLeotrim Gashi
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/09/2010
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Hekuran Prenaj


Leotrim Gashi - Lotet Jan Per Femra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotet Jan Per Femra".
3. Video është e këngës "Lotet Jan Per Femra", por nuk këndohet nga Leotrim Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leotrim Gashi:


Komente 0