TEKSTESHQIP

Leutrim Beluli (Leo)
Gurbeti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gurbeti" kënduar nga Leutrim Beluli (Leo).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Asgjë nuk iu la rastit, prandaj produkti muzikor është bërë i disponueshëm në ekranet tona me shije me anë të një klipi muzikor, për produksionin e të cilit është kujdesur Zati Production. Ky videoklip u publikua me datë 24 Tetor 2022. Kompozitor është Ylber Qaili, ndërsa teksti u mor përsipër nga Abaz Selmani.