Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lil'g - Fenomen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fenomen".
3. Video është e këngës "Fenomen", por nuk këndohet nga Lil'g.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lil'g - Fenomen  (Feat. Big Wolf, Kokki & Bonsaton)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Bonsaton

Featuring

Big Wolf

21/10/2009

2009-10-21T21:56:54+00:00Yeahhh(ahaha) Lil'G Ft Kokki & BiG WoLF & BonSaTon (yeahh) Feenomenn..!!(H)

Lil´G

Qe apet 3 jena 4 bohem Lil´G-ja e niss
qe apet dina jem knena po du me bitis
ket rrugtim e boj pa perfitim
seni qe um shtin me bo rap se n´rap e kom dashnin
vullneti sot o n´pytje s´keni qa mu perlaah
ska nevoj per kacafytje qdo sen o tu u pah
ju jeni ma posht se na na jena ma nalt se ju
juve ju nimon qaj clip clip qe une nuk e du
na ta bina repin na e bojna hitin
hiq pa e pas lekin ta marim edhe dhipin
hajde hajde qa po don me bo bone qa po pret
do e bojn ket sen shajzee e na e bojm perfect
lyp mu kthy ka un tii se ski rugdalje
lyp me ta kap doren se diqka u nale
nuk boj rap per pare un kto e din te ton
per me majt emrin tem n´men shkruje se harron (harron)

ReF:(2x) BiG WoLF
A po doni krejt me dit ky sen o Fenomen
un e boj un e lshoj edhe pse ty pot dhem
a po don kadal a shpejt se kur nuk jena njejt
sa her vi bi rap mu ngi ju e keni veq tu rrejt

KokKi

"KokKi vjen per her t´par" s´do me thon fillestar
krejt kqyri krahasoj me mu fillimi jem osht i mar
e di ty ta don teper tjeter her qa ko me pru
se jom pidh none pa seter do jon qu me xhelozu
a e din ti un qa boj kur vii (se din) ti nuk e din
a e ki pa qfar stili kom (se din) jom vet adrenalin
qe sot vet i katerti qe qysh njeket taktii
KokKi WoLF Lil´G BsT puna juj e patii
si Vettimm muj me ni rim fitoj me tim e pa tim
shihen do sene vet me syy edhe pse kush jom se din
vet ki me pa vet ki me lyp vet ki me thon qe ski me zhdryp
qkaa! hapi mir syt sje ka din ka e ki kryt
muj me thon se vet e boj i kom krejt me pervoj
t´boj llom tu fol me goj i gjon gjethmon n´ket loj
e ki pa qet stil masi qe me ty shok pritoj mu flliqe
keni ra krejt kjo u pa vet ti je zero ose hiqe

ReF:(2x) BiG WoLF
A po doni krejt me dit ky sen o Fenomen
un e boj un e lshoj edhe pse ty pot dhem
a po don kadal a shpejt se kur nuk jena njejt
sa her vi bi rap mu ngi ju e keni veq tu rrejt

BonSaTon

Po don qesi ta bi qesii un kom cilsii per risii
BsT u kon MC po tash mo nuk o qasii
po don mu dridh e ki beatin
flowin textin qe hitiin
kqyr qa boj un kur e boj X X X mos e ha shitin
so per lek as so per gjep vjen direkt mrena ni nate
mangupi dallon me shmek jom antar i ksaj brigade
Auu records sikur djee edhe sot
rri e qipit dej n´mengjes najher rrall bonu rrot
duhesh me dit kur vjen te na dashte s´dashte ki me thy
lshoma rrugen kalli dritat du mi pa krejt me sy
WoLFii hajdee rrasuu n´beat ki qellu adrenalin
ti edhe i mpit mu kon e udheq industrin
e kti rapi qe e boj n´kualitet ka ndryshime
hulumtoj me gjet ideja se spo du me pas gabime
24 or menoj me 2 fjal met bo per veti
duhesh me dit pse fitoj se un jom realitetii

ReF:(2x) BiG WoLF
A po doni krejt me dit ky sen o Fenomen
un e boj un e lshoj edhe pse ty pot dhem
a po don kadal a shpejt se kur nuk jena njejt
sa her vi bi rap mu ngi ju e keni veq tu rrejt

Yeah yeah AU RECORDS!
Yeah yeah AU RECORDS!
Yeah yeah

ReF:(2x) BiG WoLF
A po doni krejt me dit ky sen o Fenomen
un e boj un e lshoj edhe pse ty pot dhem
a po don kadal a shpejt se kur nuk jena njejt
sa her vi bi rap mu ngi ju e keni veq tu rrejt


Ky tekst u dërgua nga Bes'i
Më Shumë Këngë Nga Lil G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet