A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Liliana Kondakçi, Zeliha Sina & Afërdita Laçi - Feste Ka Sot Shqiperia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

01/12/1979

1979-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Zeliha Sina

Më Shumë Nga

Aferdita Zonja

Muzika:

Agim Prodani

Teksti:

Zhuliana Jorganxhi

Pjesëmarrëse në

Festivali i 18-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Feste Ka Sot Shqiperia" kënduar nga Liliana Kondakçi, Zeliha Sina & Afërdita Laçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Liliana Kondakçi, Zeliha Sina & Afërdita Laçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018