TEKSTESHQIP

Lind Prizreni
Zemer
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemer" kënduar nga Lind Prizreni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor paraqitet tek ne i realizuar artistikisht me një videoklip muzikor, për produksionin e të cilit është bashkëpunuar me TheDirectorEXH. Ky videoklip u publikua më 23 Korrik 2022. Autor i muzikës dhe autor i tekstit është Admir Thaqi, teksa këngën e orkestroi Samuel Kodra.