TEKSTESHQIP

Linda, Hysni, Miranda, Shqiponja & Albani
Tjeter Zemer Dashurove
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tjeter Zemer Dashurove" kënduar nga Linda, Hysni, Miranda, Shqiponja & Albani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.