A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Full Blind” Nga Lindy


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[25-08-2015]
Rep këngëtarët e ri nga Podujeva, Lindy, ka lansuar projektin e tij më të ri me klip, “Full Blind”, i cili është pritur shumë mirë nga fansat e tij.I njohur për interpretimin e tij alternative, e veçmas për suksesin dhe modestinë e tij.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet reperi , inçizimi është realizuar në “One Records, kurse për videon është përkujdesur, Pro Light Graphics.
 (TeksteShqip)

      Lindy - Full Blind [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: fatone.live


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019