Lindy

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Full Blind” Nga Lindy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-08-2015]
Rep këngëtarët e ri nga Podujeva, Lindy, ka lansuar projektin e tij më të ri me klip, “Full Blind”, i cili është pritur shumë mirë nga fansat e tij.I njohur për interpretimin e tij alternative, e veçmas për suksesin dhe modestinë e tij.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet reperi , inçizimi është realizuar në “One Records, kurse për videon është përkujdesur, Pro Light Graphics.
 (TeksteShqip)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Full Blind” Nga Lindy

  Lindy - Full Blind [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: fatone.liveKomente 0