A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lindy, Së Shpejti Kënga E Re “1 Splif”


Nuk ka akoma asnjë votë

[27-12-2016]
Reperi i njohur nga podujeva, Lindy, është në përgatitje të projektit të tij të ri 1 splif qe sipas Lindy pritet te publikohet ne daten 01.01.2017.

Reperi i hitit "Qef" ka kohë që ka lansuar një numër projektesh dhe videoklipesh, e po vazhdon karrierën me sukses në skenën e hip hopit shqiptar.

Edhe pse rallë i përfshirë në bashkëpunime, reperi emri i vërtetë i të cilit është Arlind Tahiri, nuk e ka ndërmend që të ndërrojë trendin e tij.Reperi i njohur nga podujeva, po ashtu ka paralajmruar, se ne vitin 2017 do ta publikoj albumin ma te ri "Tjeter nivel" qe pjes e kti albumi esht edhe muzika qe pritet ta publikoj 1 splif.

"Jena mbledh kallabllak ne nje shtepi,
te pakten ka 1 spllif secili duhet me pi.", është një pjesë e këngës së Lindy.

Mbetet të shihet se çfarë do të sjellë reperi i njohur nga Podujeva .
 (teksteshqip.com)

      Lindy - 1 Splif [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: lindy.live


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019