Lindy

Lindy, Së Shpejti Klipi I Ri “Sa Here Vi”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[12-03-2015]
Reperi i ri nga Podujeva, Lindy, është në përgatitje të projektit të tij të ri.

Lindy ka paralajmeruar projektin e tij me te ri, ne llogarine e tij be Facebook, ka shkruar:

Kan perfundu gjirimet e klipit tem 2-të "Sa here vi "
Se shpejti do te publikohet ne kanalin Arkiva Shqip...

"jom frym e re nrep, call me LINDY BGA,
sa dush edhe fore ti dha, nese don gara me ba ",
është një pjesë e këngës së Lindy.

Mbetet të shihet se çfarë do të sjellë reperi i ri, por shumë i adhuruar nga Podujeva.


Lindy, Së Shpejti Klipi I Ri “Sa Here Vi”

  Lindy - Sa Here Vi [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arbnortahiriKomente 1