A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lindy, Së Shpejti Klipi I Ri “Sa Here Vi”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[12-03-2015]
Reperi i ri nga Podujeva, Lindy, është në përgatitje të projektit të tij të ri.

Lindy ka paralajmeruar projektin e tij me te ri, ne llogarine e tij be Facebook, ka shkruar:

Kan perfundu gjirimet e klipit tem 2-të "Sa here vi "
Se shpejti do te publikohet ne kanalin Arkiva Shqip...

"jom frym e re nrep, call me LINDY BGA,
sa dush edhe fore ti dha, nese don gara me ba ",
është një pjesë e këngës së Lindy.

Mbetet të shihet se çfarë do të sjellë reperi i ri, por shumë i adhuruar nga Podujeva.


      Lindy - Sa Here Vi [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arbnortahiri


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019