TEKSTESHQIP

Liridon Haxhijaj
Sali Shabani
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sali Shabani" kënduar nga Liridon Haxhijaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimi dhe teksti është përshtatur nga Rifat Berisha, teksa autorë të orkestrimit janë Muhamet Selimi & Driton Fazliu.