TEKSTESHQIP

Rifat & Valentina Berisha
Sali Shabani
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sali Shabani" kënduar nga Rifat & Valentina Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodinë dhe tekstin e punoi Rifat Berisha, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Drinor Zymberi.