TEKSTESHQIP

Liridona Qarri
Bela E Madhe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bela E Madhe" kënduar nga Liridona Qarri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për vijën melodike dhe për okestracionin u kujdes Xheni Meçe, teksa kënga vjen me vargje nga Abaz Selmani.