TEKSTESHQIP

Liridona Qarri
Nusja E Sefasë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja E Sefasë" kënduar nga Liridona Qarri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, projekti muzikor është finalizuar tek ne i plotësuar në dimensionin vizual me anë të një videoklipi, produksioni i të cilit u përgatit nën drejtimin e Jehona, ndërsa për regjinë u kujdes Dario J.. Videoklipi u publikua me datë 2 Korrik 2021. Kompozimin dhe okestracionin e kreu Rrahman Kryeziu, teksa kënga vjen me tekst të shkruar nga Abaz Selmani.