TEKSTESHQIP

Liridona Qarri
Amanet Prindërit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Amanet Prindërit" kënduar nga Liridona Qarri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor përcillet i realizuar në spektrin vizual me një videoklip, për video produksionin e të cilit u përkujdes Jehona, ndërsa për regjinë u kujdes Dario J.. Ky videoklip u publikua më 13 Prill 2022. Për kompozimin dhe për orkestrimin punoi Rrahman Kryeziu, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Abaz Selmani.