TEKSTESHQIP

Liridona Qarri
Dysh E Ki
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dysh E Ki" kënduar nga Liridona Qarri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 30 Tetor 2022, Liridona Qarri publikon videoklipin "Dysh E Ki". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Rrahman Kryeziu, ndërsa tekstin e shkroi Abaz Selmani. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona.