Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dona Spahiu - Pishman Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

sa her tkan sha.
aq her un kam qa
mkan renu me fjal
n'zemer me kan vra

sa her tkan sha.
aq her un kam qa
mkan renu me fjal
n'zemer me kan vra

me kan than me ty me u nda
me kan than me ty mos me u pa
mi kan than 1000fjal per ty
largohu nga aj se nuk osht per ty

me kan than me ty me u nda
me kan than me ty mos me u pa
mi kan than 1000fjal per ty
largohu nga aj se nuk osht per ty

e tash jam pishma
qe askan se kan ngu
mua me ndan me ti
kejt bota osht mundu

e tash jam pishma
qe askan se kan ngu
dhe ne fund jam bind
qe ti sishe per muuu

sa lujtet mi banj
vec un ti met lan
por asnjeri skan mujt
prej teje mem nda

sa lujtet mi banj
vec un ti met lan
por asnjeri ska munj
prej teje tme ndaj

me kan than me ty me u nda
me kan than me ty mos me u pa
mi kan than 1000fjal per ty
largohu nga aj se nuk osht per ty

me kan than me ty me u nda
me kan than me ty mos me u pa
mi kan than 1000fjal per ty
largohu nga aj se nuk osht per ty

e tash jam pishma
qe askan se kan ngu
mua me ndan me ti
kejt bota osht mundu

e tash jam pishma
qe askan se kan ngu
dhe ne fund jam bind
qe ti sishe per muuu
dhe ne fund jam bind
qe ti sishe per muuu


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist1Dona Spahiu
Publikimi: 18/12/2014
Muzika: Naim Qukiqi
Teksti: Naim Qukiqi
Orkestrimi: Naim Qukiqi & Eroll Dogani


Dona Spahiu - Pishman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pishman".
3. Video është e këngës "Pishman", por nuk këndohet nga Dona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dona Spahiu:


Komente 0