Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lirjon Zenelaj - A M’Ke Dashni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A M’Ke Dashni".
3. Video është e këngës "A M’Ke Dashni", por nuk këndohet nga Lirjon Zenelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lirjon Zenelaj - A M’Ke Dashni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Granit Gashi

Këngë e albumit:

"2 Minuta"

Komente

Asnjë Koment

19/11/2019

2019-11-19T16:00:00+00:00A m’ki dashni
A m’ki shprehi

A m’ki shprehi a numër pa emër
Une t’kam dashni të du me zemër

Ndjenjat e mia për ty jan t’sinqerta
Nuk shkelet dashnia vec pse ke oferta

Ref:2x:
A m’ki dashni, a m’ki shprehi
Cilën, cilën tregom ta di.

Nëse mashtron vec hyn n’gjynah
Më shkel zemrën që do ZOTI ka me t’vra

Ndjenjat e mia për ty jan t’sinqerta
Nuk shkelet dashnia vec pse ke oferta

Ref:2x:
A m’ki dashni, a m’ki shprehi
Cilën, cilën tregom ta di.

Ref:2x:
A m’ki dashni, a m’ki shprehi
Cilën, cilën tregom ta di.


Ky tekst u dërgua nga Dreni_aKartolina (2)

0
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lirjon Zenelaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet