A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Loredana

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  277
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Loredana is a popular singer of Pop & Hip-Hop music. Loredana Zefi eshte me origjine nga qyteti i Ferizajit dhe është e dashura e reperit të mirënjohur Mozzik. Cifti ka nje vajze te lindur me 18 Dhjetor 2018, Hana Aliu. Më datë 15 Qershor 2018, Loredana publikon videoklipin "Sonnenbrille" që do të thotë "Syze dielli". Kjo këngë e Loredanës u pëlqye shumë nga publiku dhe për një kohë të shkurtër pas publikimit,arriti të marrë 3-5 milionë shikime. Kënga është në gjuhën gjermane dhe ka pak fjalë të...

>> Full biography >>


Fans' Comments

9 🔥🔥

Mozzik

(Her boyfriend)

Sandro Zefi

(Her brother)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adrijana

Sarah Malaj

Dafina Rexhepi

Anita Musliu

Anita Latifi

Arta Lala

Lady Cherry

Vanessa Krasniqi

Xhejn Kumrija (Janex)

Sidorela Kelmendi


Tags: Loredana, Loredana Zefi

Loredana in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019