Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorenc Hasrama - Vone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ndoshta eshte vone
Ndoshta sjem vetem
Smintereson, nese ke tjeter
Por sot jam i dehur
Dhe nuk mundem ma
Disa fjal te zemres
Dua tmi ndegjosh
Se di per ty, por un smund te flej
Kur te mbaja ne kraht e mi
Isha mbi re
Le tme thon i qmendur
I qmendur per ty
Jo sdua tja di,
Jo sdua tja di.

Sot po vdes syt me ti paaa
Du ta di a mdon halaaa
Te du sa jeten time
Ndoshta dhe pak me shum
Jepma edhe nje shanc
Te jemi ti dhe un
Sot po vdes syt me ti paaa
Du ta di a mdon halaa
Te du sa jeten time
Ndoshta dhe pak me shum
Jepma edhe nje shanc
Te jemi ti dhe un

Mora zemren ndor un e mora
Fjalet e shpirtit un i fola
Po se di a ja dola
Jeten e jap edhe nje her ty met pas
Asgje ne keet bot
Jome shum skisha dasht
Jooojooo

Sot po vdes syt me ti paaa
Du ta di a mdon halaa
Te du sa jeten time
Ndoshta dhe pak me shum
Jepma edhe nje shanc
Te jemi ti dhe un
Sot po vdes syt me ti paaa
Du ta di a mdon halaaa
Te du sa jeten time
Ndoshta dhe pak me shum
Jepma edhe nje shanc
Te jemi ti dhe un


Ky tekst u dërgua nga  Arta1ahmetiLorenc Hasrama
Publikimi: 08/06/2022
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka
Video Produksioni: MAX Production
Mix & Master - Jojo


Lorenc Hasrama - Vone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vone".
3. Video është e këngës "Vone", por nuk këndohet nga Lorenc Hasrama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lorenc Hasrama:


Komente 0