A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Lori
  • Askush S'mund T'na Mund

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Lori - Askush S'mund T'na Mund


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Profiter Në Dashuri"


Mbyllur vet ne dhom ty te pres qe te kthehesh mos vono. Si e qmendur jam fjal nga tjert kur degjoj si kuptoj.Nuk e di qfar kan pse aq shum po merziten ne jeten time te drejt nuk kan qfar kan pse po habiten aaa.

Ref : 2x
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.

Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.

ne emer te dashuris puthjen falma dhe forc me jep te vazhdoj si e qmendur jam fjal nga tjert kur degjoj si kuptoj nuk e di qfar kan pse aq shum po merziten ne jeten time te drejt nuk kan qfar kan pse po habiten aaa.
Ref:
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.
en shkrum un
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019