A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Lori - Yllit Tim


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Profiter Në Dashuri"


nuk jam mesuar te jem vetem
nuk mesohem dot pa ty
sonte me mbulon erresira
drita ime ishe ti

sonte do luftoj me veten
te verteten ta harroj
sonte duhet po nuk mundem ta mohoj

ref:
shpirti im e di ti je vetem ti ahhh ste kam pran, sonte po ta them dua qe te kem ahhh vetem jam

shpirti im e di ti je vetem ti e dua yllin time ahhh yllin tim


Ky tekst u dërgua nga Dona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019