Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Flitet (Pse Po Flasin) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

flitet oh flitet se me vitet ti me ke mashtru
flitet se pritet me ne fund edhe un te fakt me pranu

sdo te jet as pak qudi nese mes nesh
troket nje ndarje tash e di se miqt e mi me kan shiku me keq ardhje

2x
pse po flasin nuk merziten se me fjale na
shkoj jeta
mua me dhem fjalet qe fliten jan
t'verteta jan t'verteta

flitet flitet ndoshta vet un kshtu e kam meritu
mbas shpine pershperitet
se mir m'ka gjet kur t'kam duru

tash e di gith ato nete qe te kam prit un me zjarr ti paske qen me ate
e s'paske shku n'udhtim zyrtar

4x
pse po flasin nuk merziten se me fjale na
shkoj jeta
mua me dhem fjalet qe fliten jan
t'verteta jan t'verteta


Ky tekst u dërgua nga  kosovarja

Lori - Flitet (Pse Po Flasin)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flitet (Pse Po Flasin)".
3. Video është e këngës "Flitet (Pse Po Flasin)", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori Kaçka:


Komente 1