Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Lori - Gjumit Ti Bjeri Viz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjumit Ti Bjeri Viz".
3. Video është e këngës "Gjumit Ti Bjeri Viz", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lori - Gjumit Ti Bjeri Viz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

06/10/2015

2015-10-06T12:15:16+00:00flet kjo pasqyre me mire se ti
per buzet si luleshtrydhe ma kane zili
Flasin dhe syte qe ecin rrugeve
Se jam ne endrrat e qindra djemave
Ty mami te lasdroj mendja ne qiell te rri
Dhe ca gatojcat tua fare s'kane kripe
Sonte une fronin mbaj
Sonte as timonin s'ke
O ne diskoteka lumja nena o per ne
REF:
Gjumit ti bjeri vize
Tjerave bjeri vize
Se jam oktan djalo nuk jam puhize
Zjarri n'maksimun
Kur jemi ne podium
Se jam oktan djalo un t'dua shum


Ky tekst u dërgua nga Lina
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë