Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lori - Po O Zemer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po O Zemer".
3. Video është e këngës "Po O Zemer", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Po O Zemer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika & Orkestrimi:

Eroll Jakupi

Këngë e albumit:

"Hit Selection"

Këngë e albumit:

"Dua"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Dashuri nShikim te Par shum njerez nuk besojn Prej at Dit qe te kam Pa zemra ty te don
nuk edi cka ndodh me mua as vet un se kuptoj vec njeher te kam taku e shum te dashuroj

Po Po o Zemer un e jotja jam
jo jo nuk du tjeter se vec ty te kam

Po Po o Zemer un e jotja jam
jo jo nuk du tjeter se vec ty te kam

Qysh e more Zemeren time As vet nuk edi
Sharmi yt dhe Syt e tu shum me kan pelqy

nese dora jote djal vec pak m'ledhaton
Mos e le ti sot per neser se mos behet von

Po Po o Zemer un e jotja jam
jo jo nuk du tjeter se vec ty te kam

Po Po o Zemer un e jotja jam
jo jo nuk du tjeter se vec ty te kam

Po Po o Zemer un e jotja jam
jo jo nuk du tjeter se vec ty te kam

Po Po o Zemer un e jotja jam
jo jo nuk du tjeter se vec ty te kam


Ky tekst u dërgua nga Une
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet