Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lori - Kalle Mjeshtër

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle Mjeshtër".
3. Video është e këngës "Kalle Mjeshtër", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Kalle Mjeshtër  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16

Muzika & Teksti:

Florent Boshnjaku

Video Produksioni:

Urban Graphics

Këngë e albumit:

"Yjet Kendojne"

Këngë e albumit:

"Kalle Mjeshtër"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013

Komente

Asnjë Koment

16/06/2013

2013-06-16T16:32:44+00:00Ehh kalle kalle mjeshter,
gjith naten e gjat......
Esht rastesi qe te pash ket nat
syri po te ndjekk dora don me t'prek..
kembet vet nga ti po shkojn
dua te rri pran vallen ta vallzojm doren du me ta dhan


ref 1x1
Ehh kalle kalle mjeshter

gjith naten e gjat dyve qe u deshtem

po vallzojm ket nateref 1x1
Ehh kalle kalle mjeshter
vallja mos te ndaloj dyve qe u deshem duhen per gjithmonSa shum je zbukuru je per mashalla kete nat mos me shfrytzu
eshte gjynah sa mir qe te kam taku zemra e kuptoi si te kam dashuru
prap te dashuroj


ref 1x1
Ehh kalle kalle mjeshter

gjith naten e gjat dyve qe u deshtem

po vallzojm ket nateref 1x1
Ehh kalle kalle mjeshter
vallja mos te ndaloj dyve qe u deshem duhen per gjithmonref 1x1
Ehh kalle kalle mjeshter

gjith naten e gjat dyve qe u deshtem

po vallzojm ket nate


ref1x1
Ehh kalle kalle mjeshter
vallja mos te ndaloj dyve qe u deshem duhen per gjithmon


Ky tekst u dërgua nga megjide
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet