A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Lori
  • Kalle Kalle (Potpuri 3)

Audio

Video Link

Lorilori, Aziz Murati, Beqir Aliu & Ganja - Kalle Kalle (Potpuri 3)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/09/2018

2018-09-06T10:16:45

Më Shumë Nga

Aziz Murati

Më Shumë Nga

Ganimete Abazi (Ganja)

Këngë e albumit:

"Potpuri 2018"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalle Kalle (Potpuri 3)" kënduar nga Lorilori, Aziz Murati, Beqir Aliu & Ganja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lorilori, Aziz Murati, Beqir Aliu & Ganja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019