TEKSTESHQIP

Lori, Aziz Murati, Beqir Aliu & Ganja
O Sheqeri Jem (Potpuri 2)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Sheqeri Jem (Potpuri 2)" kënduar nga Lori, Aziz Murati, Beqir Aliu & Ganja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.