Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luar - Vetem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Kalimtare e pa jetë,në një rrugë të shkretë.
Fatu yn s'ndryshon sa keq.
Buzë ngroht,trupi ftoft ouuu një ëngjëll vjen,ty të merr ngadalë.

Rref:
Të lutem zgjohu,erësirës largohu.
Kthehu ti në lotët që diku u than.
Të lutem zgjohu,se netët jan lodhur.
Për ato ditë që ne në heshtje mbrapa lam.

Ti me natë shkon,tani fle i qetë.
Ndërsa un nuk fle sa keq.

Rref:
Të lutem zgjohu,erësirës largohu.
Kthehu ti në lotët që diku u than.
Të lutem zgjohu,se netët jan lodhur.
Për ato ditë që ne në heshtje mbrapa lam.(2x)


Ky tekst u dërgua nga Eliona


Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Alexander VideoMë Shumë Këngë Nga Luar:


Komente mbi këtë këngëLuar - Vetem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem".
3. Video është e këngës "Vetem", por nuk këndohet nga Luar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.