Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luiz Ejlli - Zjarr E Ftohtë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  50(Eurovision Song Contest 2006 :: Albania)
LUIZ EJLLI

Une te harroj
Mos mi rendo me ditet
Gjithcka eshte e kot
S'e kuptoj
Lodhem te harroj
Me kohen vras kujtimet
Ne ne zjarr jemi te ftohte
Duhet te ikesh, vritem
Shoh dhe me verbon
Jemi ne zjarr e kerkon ftohte
E ne rrembime jemi
Veten e frenoj
I trembem zemres time qe te do

E ndihem
Zjarr e ftohte
Smundem dot
Shpresen une te ty e humba
Zemer o, me ndihmo
Te largohem se te dua
Zjarr e ftohte
Lodhem kot
Jam aty ne buzet e tua
Tretem aty
Se ky shpirti im te ndjen

Hape hape,hape hape zemren o
Zemer o
Hape hape,hape hape zemren o
Hape hape,hape hape zemer o

Cdo gje eshte e kot
Zemra kerkon te gjej stacion
Tek ty ndalon
Se gjithe mendimet enderrat
Vec, ne ty jetojne
Une dua te puth por s'munda dot
Pa ty une jeten time
Smundem ta kuptoj
I trembem zemres time qe te do

E ndihem
Zjarr e ftohte
Smundem dot
Shpresen une te ty e humba
Zemer o, me ndihmo
Te largohem se te dua
Zjarr e ftohte
Lodhem kot
Jam aty ne buzet e tua
Tretem aty
Se ky shpirti im te ndjen

E ndihem
Zjarr e ftohte
Zemer o
Zjarr e ftohte
Se ky shpirti im te ndjen

Zjarr e ftohte
Smundem dot
Shpresen une te ty e humba
Zemer o, me ndihmo
Te largohem se te dua
Zjarr e ftohte
Lodhem kot
Jam aty ne buzet e tua
Tretem aty
Se ky shpirti im te ndjen


Ky tekst u dërgua nga Orgisa.B

Luiz Ejlli - Zjarr E Ftohtë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarr E Ftohtë".
3. Video është e këngës "Zjarr E Ftohtë", por nuk këndohet nga Luiz Ejlli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luiz Ejlli:


Komente 0