Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumi B - S'ja Vlen (Feat. Big Basta, Mc Kresha & Lyrical Son)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

mc kresha

babush per beef jom dobel u bush ti je dobel u kush kush
shum hai shum fly tu pi shum kush kini qef mu bo si na bile jo veq ti po shum kush
dhipi um bon masazh per deri sa une ha rrush
jom bolling a jom mami si grenc e falni tu na bo hush hush dalling
kallxoma diten e daten e dalim
tavnik city nitro lidhet bini me rimat shum stili si me nitro ju po doni shum pritni nitro
pidhe rripin e siguris edhe lets go gjethet po ma prekun fleten flet
fjalt e mija shtin mu dridh si me te kap ethet ey, qa po pret,
po pret vite deri sa te kthehet, po shizi kur o puna te repeazy e bojn si kinezturizi
kshtu qe njeri eazy eazy eazy


Ky tekst u dërgua nga  RilindLumi B
Featuring: Big Basta, Lyrical Son & Mc Kresha
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/01/2010


Lumi B - S'ja Vlen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ja Vlen".
3. Video është e këngës "S'ja Vlen", por nuk këndohet nga Lumi B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lumi B:


Komente 0