Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luna Çausholli - Jeten Ta Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Gjurma buzët lejnë
Fjalë të shpirtit gjejnë
Andrrrat natën thejnë
S'muj me ty me ken

Uuuuu
A nin!
Uuuuu
S'po muj!
Uhuuuu
A vjen?!
Du me ty me ken!

E kur dielli munet me u nale,
Zemra ime s'munet me ndryshue,
Botën ma dhuru s'muj me pranue,
Jetën ta fal!

Avuj frym e vlojnë
Gonxhe puthjesh zgjojnë
Andrrat natën thejnë
Du me ty me ken

E kur dielli munet me u nale,
Zemra ime s'munet me ndryshue,
Botën ma dhuru s'muj me pranue,
Jetën ta fal!

Jetën ta fal
Jetën ta fal

E kur dielli munet me u nale,
Zemra ime s'munet me ndryshue,
Botën ma dhuru s'muj me pranue,
Jetën ta fal!


Ky tekst u dërgua nga  godigitalmedia

Luna Çausholli - Jeten Ta Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeten Ta Fal".
3. Video është e këngës "Jeten Ta Fal", por nuk këndohet nga Luna Çausholli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luna Çausholli:


Komente 0