Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luziana - Sokaqarja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

cupeze e vogele nje minute e a sme le ca ne port ca ne dritare qenke shume sokaqare x2

eh une jam cupa e merakut nuk jam cupa e sokakut, ne sokak nena sme le po te shoh me dru me ze x2
ref:
cupeze moj sokaqare te ziun e cmende fare. sokaqarja te ka cmendur, o bandill , o flokedendur x2
ref:
cupeze moj te rente nuri nuk e kam zemren prej guri, kur te celi bukuria nisen dhe hallet e mia x2

eh sevdaja eshte hallemadhe,
kush te tha te hysh ne valle
ca te porta te dritarja,
te cmendi kjo sokaqarja.x2

ref:
cupeze moj sokaqare te ziun e cmende fare. sokaqarja te ka cmendur, o bandill , o flokedendur x2


Ky tekst u dërgua nga Anxhelo HalliwellLuziana
Featuring: Bledar Hoxhaj
Publikimi: 22/10/2012


Luziana - Sokaqarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sokaqarja".
3. Video është e këngës "Sokaqarja", por nuk këndohet nga Luziana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luziana:


Komente 0