Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lynx - S'dua Të Mbarojë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  116Vjen serish nje tjeter nate
Te kjo gote shpjegim kerkoj
E kam humbur nuk di se ckam
I vetem per ty mendoj
Pyes veten sa me do
Kur s’jam me ty a ndjen mall
Ne kete bote qe vec vrapon
Me mjafton qe ty te kam
Ja pse dua cdo moment te te them

Dua te jem aty ,
dua te rri me ty

Ne krahet e tua gjej qetesi
Dhe une e di qe ti me do
E veshtire ta premtosh qe sdo mbaroje
Por kur ty te perqafoj,sdua te mbaroje

Probleme kam me jeten time
Probleme kam me veten
Cfare kerkoj , cfare une besoj
Akoma pa pergjigje
Por kur jam me ty
Cdo moment shijoj
Prania jote me ploteson
Dhe trishtimin shuan ,
zemren e ndez
Ndoshta gjthmone s'do me kesh
Por te dua dhe cdo moment une e ndjej te te them...
Dua te jem aty ,
dua te rri me ty

Ne krahet e tua gjej qetesi
Dhe une e di qe ti me do
E veshtire ta premtosh qe sdo mbaroje
Por kur ty te perqafoj,sdua te mbaroje

Ne rruget e jetes
Do kete kalimtare
Disa do shkojne e vijne
Por ti shpresoj te mbetesh
Ne rrugen time , ne rrugen tone
Gjithshka do te jete e bukur nese jemi bashke ,
te dy pergjithmone

Dua te jem aty ,
dua te rri me ty

Ne krahet e tua gjej qetesi
Dhe une e di qe ti me do
E veshtire ta premtosh qe sdo mbaroje
Por kur ty te perqafoj,sdua te mbaroje


Ky tekst u dërgua nga Ariola AvdiuLynx
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/11/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Lynx
Teksti: Lynx
Orkestrimi: Altin Llakaj


Lynx - S'dua Të Mbarojë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'dua Të Mbarojë".
3. Video është e këngës "S'dua Të Mbarojë", por nuk këndohet nga Lynx.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lynx:


Komente 5