Lyric Master

Së Shpejti Vjen Bashkëpunimi Ndërmjet Lyric Master Dhe B-Genius

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-09-2014]
Në muajt e nxehtë të verës, konkretisht në muajin Korrik, u përfol shumë për një bashkëpunimin te mundshëm ndërmjet Lyric Master dhe këngëtarit nga Gjilani, B-Genius.

Vetë Lyric Master shpërndau një foto në profilin e tij zyrtar duke njoftuar se shumë shpejt do vijë kënga me videoklip në bashkëpunim me B-Geniusin.Mësuam se kënga titullohet 'Pom Smun' dhe me sa duket, angazhimet e shumta të dy artistëve e shtynë këtë projekt deri në muajin Shtator.

Kënga pritet të lansohet gjatë ditëve në vazhdim dhe "Pom Smun" do jetë një këngë ritmike.
 (Teksteshqip.Com)

Së Shpejti Vjen Bashkëpunimi Ndërmjet Lyric Master Dhe B-Genius

  Lyric Master & B-Genius - Pom Smun [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: shkelqimrKomente 1