Lyric Master

Lyric Master Sjell Përpunimin E Këngës “N.U.N”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-11-2014]
Me sa duket, këngëtarit Lyric Master i ka pëlqyer aq shumë kënga më e re e Bleros N.U.N, sa ka vendosur që ta sjellë për publikun e gjerë këtë këngë, por në versionin e tij. Ai ka postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram vetëm një pjesë të shkurtër të kësaj kënge remake që ai e ka realizuar tashmë.
 (TeksteShqip.com)

Lyric Master Sjell Përpunimin E Këngës “N.U.N”

  Lyric Master - N.U.N. (Remake) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: shkelqimrKomente 2