Lyric Master

Lyric Master Sjellë Këngën E Re "Qa Se Pret"

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-12-2014]
Reperi Lyric Master ka publikuar videoklipin e tij më të ri në bashkpunim me reperin EnizZ, me titull "Qa se pret". Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Enis Krasniqi, ndërsa regjistrimi dhe mix & maxtering janë bërë në studion e Lyric Master. Videoklipi i kësaj kënge është zhiruar nga produksioni AN Production dhe është punlikuar në youtube nga kompania On Air Fm.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Lyric Master Sjellë Këngën E Re “Qa Se Pret“

  Lyric Master - Qa Se Pret (Feat.Enizz) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0