Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Shqiptare Kosovare (Feat. Kusha & Real-k)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Ref x2:
Oj shqiptare kosovare
Hajde edhe ti hyn ne valle
Qasi jam po pom heton
Zemra ime ty ma te kerkon

Dua sonte te therrash
Do te rri vetem me ty
Koha sonte na pret bashk
Neve po na bon me sy

Une e di shqiptare se qka ti meriton
Sa her qe te shoh jeten po ma shton
Shqip kosovare ti je lind per mu
Sa her qe te shoh ma shum po t’du

Dy zemra me njera tjetren me jeto jeten
Me tregu t’verteten
Dhe diqka mos ligq qendro se kaq
Ty shqiptare nuk do me te lan vet

Oj shqiptare kosovare
Hajde edhe ti hyn ne valle
Qasi jam po pom heton
Zemra ime ty ma te kerkon

Gjith ndodh hera e par
une per ty sod kam ardh
Ti shqiptare mu um kall
krejt zemren ma ke marr
Krejt zemren ty ta kom fal
sy te ti mu kan nal
Krejt ven zemren tem
kurr po te shoh po mes pa fjal
Sun po gjaj shpreje perspektiv je leje
Arsyjen gjeje mu afro ngat teje

Afrona me ni Jack bohem tok hajt trek
Mos ta nin une kam lek veq chill sa ma nalt

Ishalla mendon ti qka po mendoj edhe un mos mi qu ment larg po mu thy sa ma shum
Per qata une po kam qef veq ty me te pas afer yeeah -- nuk po ndin ma per tjener sen

Ref x2:
Oj shqiptare kosovare
Hajde edhe ti hyn ne valle
Qasi jam po pom heton
Zemra ime ty ma te kerkon

Kosovare te je lind per mua
Zemrat e tona dojn tjen t’bashkuara
(shqip) Kosovare ti je lind per mu ket gje ti duhesh vet me kuptu

Shqip! Kosovare ti je lind per mua
Zemra tona dojn tjen t’bashkuara
Shqip! Kosovare ti je lind per mu sdi pse a thu? Qe kaq shum po te du

Ref x2:
Oj shqiptare kosovare
Hajde edhe ti hyn ne valle
Qasi jam po pom heton
Zemra ime ty ma te kerkon


Ky tekst u dërgua nga  TrimjaA


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lyric Master
Featuring: Kushtrim Kelani & Real K
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/02/2010


Lyric Master - Shqiptare Kosovare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiptare Kosovare".
3. Video është e këngës "Shqiptare Kosovare", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 0