Official Video

Top 200

Lyric Master & Noga - Ajo Po Qan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  170

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/09/2011

2011-09-23T00:17:09

Më Shumë Nga

Noga

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Këngë e albumit:

"Filloj Misioni"
Ajo shume leht u mashtrua
Shum leht u dashurua
Harroj gjithcka
Nje jetë te re ka filluar

Aj person shum e lendon
Per cdo nate ate e drogon
Aj gjithmon e malltreton
Dhe prap ajo shum e dooon

Reff (2x)
Ajo po qan qan per fatin e saj
Zemra e saj ka plot vaj
Ajo e dooo...
Ajo shume e dooo

Ajo n'kete jetë shum po vuan
Shum persona ju larguan
Rrethi se do,
Shum gjera asaj ju ndryshuan

Ajo sot shum po vajton
Me shum dhimbje ajo po jeton
Ai gjithmon e malltreton
Dhe prap ajo shume e dooon

Reff (2x)
Ajo po qan qan per fatin e saj
Zemra e saj ka plot vaj
Ajo e do..
Ajo shume e do

(2x)
Ai person shume e lendon
Per cdo nate ate e drogon
Dhe prap ajo shume e don

N'kete jetë njeri ka shum mundesi
Do i kalon pa pengesa do me shum veshtirsi
Duhet mu perball me jetë se tjeter zgjedhje nuk ki
E ne kete rast ajo......???

Reff (2x)
Ajo po qan qan per fatin e saj
Zemra e saj ka plot vaj
Ajo e do...
Ajo shume e doo


Ky tekst u dërgua nga Nehat Behrami   Inchee   Lyric1   remote
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...