Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master & Kusha (Kushtrim Kelani) - Sot Po Qaj (Remix) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sot po qaj se m'djeg malli shumë i ranë
E sot po qaj Vetëm për ty, se jeta pas
Nuk mundet me u kthy!

Të deshta vetëm ty,
më shumë se jetën time.
Si u ndrru koha,
të mbesë për ty veq kujtime.

Reff:
Një zemër e thyer sot po qan
dhe m'djeg malli shumë i ranë,
Sot po qaj vetëm për ty
Jeta pas nuk mundet me u kthy!

Kusha:
Një ditë nga gjumi zgjohu
dhe sytë laj me lotë,
mendon se tani mua
nuk më gjen në kët botë.
Në kët moment të hidhur
aspak ti mos qaj,
merre fotografinë time
dhe në duar e mbaj.
Dashurinë time,
me para dot se blen
sa do të mundohesh
në treg sun e gjen.
Një çast shumë i rënd
një çast shumë i vështirë,
më detyron zemrën
të them lamtumirë!

Reff:
Një zemër e thyer sot po qan
dhe m'djeg malli shumë i ranë,
Sot po qaj vetëm për ty
Jeta pas nuk mundet me u kthy!

Lyric Master :
Ky është fund i hidhur
ky quhet mbarim.
Kur ty mas shumti të deshta
më solle shum pikëllim.
E kisha veq një jetë,
atë e ruja për ty
mirëpo fati kështu deshti,
të jetoj me lotë në sy.
Dikur sa të deshta
tani nuk po besojë,
se në jetën tënde më s'ekzitoj.
Isha thelluar n'mendime
me kujtimet tua, sikur mua
më vjen një zë, duke më thënë se Të Dua!

Reff:
Një zemër e thyer sot po qan
dhe m'djeg malli shumë i ranë,
Sot po qaj vetëm për ty
Jeta pas nuk mundet me u kthy!

Një zemër e thyer sot po qan
dhe m'djeg malli shumë i ranë,
Sot po qaj vetëm për ty
Jeta pas nuk mundet me u kthy!


Lyric Master & Kusha (Kushtrim Kelani) - Sot Po Qaj (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Po Qaj (Remix)".
3. Video është e këngës "Sot Po Qaj (Remix)", por nuk këndohet nga Lyric Master & Kusha (Kushtrim Kelani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 0