Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyrical Son - Souljah

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Souljah".
3. Video është e këngës "Souljah", por nuk këndohet nga Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyrical Son - Souljah  (Feat. Mc Kresha & Noga)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Summer Trip"

Këngë e albumit:

"Hite Te Reja"

Këngë e albumit:

"Souljah"

Komente

1 🔥

Featuring

Mc Kresha

Featuring

Noga

12/07/2010

2010-07-11T23:13:42+00:00Refreni :
I don't wild on you son
pau pau in a gun than I'm a soldier(soldier)
You better hide and you done
and than is no place to run boy I soldier(switch now play)
Ee-e jouu a pi nin sa t'shtir kur jon nBin
thu ti kta jon harrooo(haroo)
Kush jon nuk e di veq jau heki baterin
Artista jeni BRaVO!(bravo) .

Lyrical Son :
Hej.. Se keni iden sa fake jeni tu u dok kur dilni n`sken
Ju jeni replay sa njejt jeni tu e bo kurr s'ndrroni teem
Plus jeni bo famous , psuus per ju jom blej mos
skeni you haters Skeni you flavour
Si do prej ktyne reperave ( ps ps ps ) jau thej haverave
Maj durt nalt si atmosfera
Me Biggi-n e Pac-in rapin e makim
Lock down you wanna be ?
Not now hajgare me mu ?
fuck yah secili dost qe mKopjaun
maje me men , pse ? Se jom sick with it
po po pes I smoke that shit
I'ma be high and into the click
I'ma tell a lie for a these bitch
And maybe I can get paid For a lil bit a hood fame
Microphone another me and later I can get laid
Than a bitch for car in a block
Let her get fucked till the pussy down drops
Lyrisays drugs for a light spot
Let her suck a thousand coocks
Send a preperns and I'm on a way
What I deserve she's back in a day
NO matter who they are FUCK THEY SAY
everyday is my birthday !

Refreni :
I don't wild on you son
pau pau in a gun than I'm a soldier(soldier)
You better hide and you done
and than is no place to run boy I soldier(switch now play)
Ee-e jouu a pi nin sa t'shtir kur jon nBin
thu ti kta jon harrooo(haroo)
Kush jon nuk e di veq jau heki baterin
Artista jeni BRaVO!(bravo) .

[Mc Kresha brra brraa brraa krejtt po folin gangsta ahhaa
ju kuptoj per thenjet bla bla bla
s`po muj me ju fillitt se skeni flow e as rythym
kur na nini neve tu repit thuni kta njerz jon filum
e di baby fuck you pay me , nr#1 mc tracy mcgrade [trejsi megrejdi]
Herbi rizlla HEDI,Ma rasta se Drady
kur na jena n`rrug s`na priznat kurr automjeti
pershendetje speciale haverit T.B.A haterit
jom ba edhe un si ju ja kom marr inati vetit
wow say hello to the little friendit
na ju jena shefa t`menagjmentit
plumba t`argjendit i ofrojna klientit
mujm me te shym t`la pa rrym jasht korrentit
shkrihesh n`veti si akullorja prej kornetit
tu dhez purple haze, sticky sticky just blaze
n`revolucion kit loj tetris pikpres

[refreni] x2
I don't wild on you son
pau pau and then we`ve gone i`m a soldier
you better I`ll gave you gun and there`s no place to run
boy a soldier(soldier)
eyyo a pe nin sa t`shtir kur jon n`bin
thu ti kta jon harrooouuu
kush jon nuk e di veq jau heki baterin
artista jeni BRaVo!(bravo) .


Ky tekst u dërgua nga Madafaki   psychogurl   Edion   edduard   albanacm   Linn`a   Bekimm   FissyNik   MrBardhi   shera   Ronaldo55   q1r1m   plisi1999   albinotb   babybuu   tbaa93   BS4EVER   MCtringi
Më Shumë Këngë Nga Lyrical Son:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet