Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Lyrical Son - Mos Shko  (Feat. Nuke)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  258

Komente

7 🔥

06/07/2013

2013-07-06T17:03:58+00:00

Featuring

Nuke

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Këngë e albumit:

"Zimasamshevy"
[Lyrical Son:]
Lej le t'Folin si na mu bo Fat s'Kan
Kujt po ja nin se qfar Menimi paskan
Ti je ma e mira e Une pak ma Gangsta
Menen e madhe jo, po jena paksa
Komplet sjom Mir, pa Ty jom vet
Perfekt e mir, per Mu Ti je
E vetmja arsy, sa her nuk jemi bashk
Menxi sPres mu kry
Ditet e ftohta nKalendar
E pres Pranveren, tPres Ty me ardh
Te Un, me Mu, Kur do, kur tDush
Asni minut me m'humb nuk du

[Refreni (Lyrical Son):]
Nuk muna me mshef se po mMungon
Edhe kur tKom ngat, nuk di ku jom
Vjen e shkon prap me Ty fluturon
Koha so pak, asnihere so Boll
MO-MO MOS SHKO heeej
MO-MO MOS SHKO

[Nuke:]
E pash 1 andërr
Ti veshun me Velle, Une dhandërr
Tu tShëndrit si Diell ajo Ftyra jote e ombël
Paret sKishin vler, Shoferi tu na nejt me Qadër
ma bo ti ni nder ,edhe qëndrom sa ma Afër
Po du me shku me Ty nDeti me shiju Pllazhën
Mu prish me Lezetin, mu njoftu me Ekstazën
HUSTLIN Natën, tu luftu me Fatin
nRrug gabimet sFalën, duhet me evitu Disfatën
Tu rreziku Lirinë, për me siguru Kafshatën
Problemet nisin dalin e ma Faktapitin Andrrën

[Refreni (Lyrical Son):]
Nuk muna me mshef se po mMungon
Edhe kur tKom ngat, nuk di ku jom
Vjen e shkon prap me Ty fluturon
Koha so pak, asnihere so Boll
MO MO MOS SHKO heeej
MO MO MOS SHKO


Ky tekst u dërgua nga tanimix   BinChii   T8lka
Më Shumë Këngë Nga Lyrical Son:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet