TEKSTESHQIP

Mafia
Dot Vij Koha
Lyrics
(Feat. Rilindja)

Mafia : Oooo...ooo...Mos u shtir kishe jam intelektual
E verteta osht qe s´je ma shume se Zdral
Deri dje ke bajt "dhe" me kulica t´plehit
E tash pom shitesh si reper i djehit.
E diqe osht von per ata qe thojn keq oh bota
Por nuk osht von per mu pendu per fjal tkota
qe i kan than per qdo her un jom gangster
ik more hup per muzik un jom shofer
Ka me ardh koha kur keni me´m thirr
njoni fol palidhje tjetri fol pak mamir

REF 2X : Shum shpejt kame ardh koha
skeni me dit hiq kurgjoo
shum shpejt kame ardh edhe minuti
kur skeni me pa asnjoo

RiLindi : Ka me ardh dita kur keni mi thon vetes bich
Un jom njeri i madh ati kurgjo hiq
Mendon se osht leht mos me pas drejt
Me t´prek Me t´fol Me dasht Me t´urrejt
Shko me at tjetrin qe ka ma shum drog se buk
posa t´lshohet hin apet n´burg
Mu nevoitet pak koh nuk ma dha
Mu nevoiten pak fjal nuk mi tha
Mu nevoit buza jote e embel qe jeten ma prishi
Ty jeta pot shkon mir amu ma keq se hashishi

REF 2X : Shum shpejt kame ardh koha
skeni me dit hiq kurgjoo
shum shpejt kame ardh edhe minuti
kur skeni me pa asnjoo

DËRGOI: