Më mbaj mend (për 1 muaj)

Magic4 - Une Po Vdes Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Po ta dija
po te dija
Unë tek ty
sonte do vija
N'krahët e tua
do të rrija une!

Sytë e mija
sytë e mija
Do shkëlqenin
nga magjia
E nga ty unë
nuk do ikja kurrë

Se...

Unë po vdes për ty!
Ti po vdes për mu!
Unë ty ta kom thon
po ti pse nuk ma thu?!

Unë po vdes për ty!
Ti po vdes për mu!
Zemrën ta kom dhon
Dhon
Vetëm ty të du!

Po ta dija
po ta dija
Botës
do ja ulërja!
N'krahët e mija
veç të t'kisha unë

Sytë e mija
sytë e mija
Po më qeshin
nga dashnia
Dhe nga ty
Jo nuk do te ikin kurre

Se...

Unë po vdes për ty!
Ti po vdes për mu!
Unë ty ta kom thon
po ti pse nuk ma thu?!

Unë po vdes për ty!
Ti po vdes për mu!
Zemrën ta kom dhon
Dhon
Vetëm ty të du!

Unë po vdes për ty!
Ti po vdes për mu!
Unë ty ta kom thon
po ti pse nuk ma thu?!

Unë po vdes për ty!
Ti po vdes për mu!
Zemrën ta kom dhon
Dhon
Vetëm ty të du!
Magic4
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/05/2022
Muzika: Edlir Begolli
Video Produksioni: Fullmoon Production
Teksti: Marsel Magic4
Mix Master: Eb Studio
Make Up: Henri Gjata
Hair: Artur Muça , Ates Studio, Doni Hairstyle
Styling: Miranda DupiMagic4 - Une Po Vdes Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Po Vdes Per Ty".
3. Video është e këngës "Une Po Vdes Per Ty", por nuk këndohet nga Magic4.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Magic4:


Komente 0