Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Sherife Sherifi - Dil Ma Shpesh Ti Moj Qik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

dil ma shpesh ti moj qik se per ty shum jam merzit jam merzit mka marr malli dashuria zemren ma kalli.

duro pak o djali iri paske ra nket dashuri edi djal qka ke deshir merre veten pak met mir.

o ´sa shum pot lut ky djal qele gojen thuj at fjal ndreqe qiko pak muhabetin mos ja prish ktij djalit qefin.

o qfare fjale met kalxu qka po don ti nga un nuk ta prishi qefin ty veq ti fali kto dy sy.

o tlumt goja ty perjet krejt merzin tash ma ke jek ruju qiko mos ushkri krejt ma ke jek mat madhin dert.

mbaje veten pak or djal don mem shkri me ato fjal njani tjetrit ja din hallin kur don zotin o me ta pa hajrin.


Ky tekst u dërgua nga Luanesha

Mahmut Ferati & Sherife Sherifi - Dil Ma Shpesh Ti Moj Qik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Ma Shpesh Ti Moj Qik".
3. Video është e këngës "Dil Ma Shpesh Ti Moj Qik", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Sherife Sherifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0