Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mahmut Ferati - S'te Kerkoj Ma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Kerkoj Ma".
3. Video është e këngës "S'te Kerkoj Ma", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mahmut Ferati - S'te Kerkoj Ma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika:

Fatmir Muja

Komente

Asnjë Koment

14/05/2011

2011-05-14T10:31:26+01:00Edhe pse cdo nate e lus Zotin,
Edhe pse ne vetmi po e kaloje motin,
Edhe pse keta sy lotojne qe s'te kan pa,
Edhe pse kjo zemer per ty dhimbje ka.

S'te kerkoje me

Nuk mundem te qaj, nuk mundem te qesh,
Me nuk po i pyes tjeret ,per ty ku mund t' jesh,
Mos harro se jeta, fundin e saj ka,
Nje dite do te iki nga kjo bote pa t'pa.

S'te kerkoje me

Edhe pse ketij shpirti, po i duhesh shume,
Edhe pse pa ty, syte e mi s'kan gjume,
Edhe pse m'ka marre malli per at za,
Edhe pse pa ty, nga bota jam nda.

S'te kerkoje me

Muzika: Fatmir Muja

Ky tekst u dërgua nga Amore
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë