Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Her Vjen Her Nuk Vjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Mahmuti:
A ke ardh o shpirt n'dynja ti mu zemren me ma vra, po a ka gjynah mat madh mem than vi e mos me ardh.

Ref:2x
Her vjen e her nuk vjen ti s'ke zemer shpirti jem her t'ndam her t'bashkum kush dashuron edhe vun.

Shyhretja:
a ke ardh o shpirt n'ket jet mos me lan synin me fjet, nuk ka zemer pa marak jo nuk di un met dash t'pak.

Ref:2x
Her vjen her nuk vjen ti s'ke zemer shpirti jem, her te ndam her t'bashkum kush dashuron edhe vun.


Ky tekst u dërgua nga Almirja.g


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Her Vjen Her Nuk Vjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Her Vjen Her Nuk Vjen".
3. Video është e këngës "Her Vjen Her Nuk Vjen", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0